Голос-Інфо

A+ A A-

На які сайти в липні українці заходили найбільше - рейтинг

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дослідницька компанія Kantar TNS опублікувала рейтинг сайтів, які користувалися попитом українців у липні. Здебільшого це були ресурси-пошуковики та соціальні мережі. З новинних українських сайтів у першу двадцятку не увійшов ніхто, але за межами вони є.Блокування російських ресурсів значно змінило картину популярних сайтів серед українців. Незважаючи на заборону, Vk.com, Mail.ru, Yandex.ua все ж залишаються в українському топі, але вже за межами першої 10-ки.

Перша трійка змінила свій склад — на третьому місці тепер Facebook.com, який став найпопулярнішою соціальною мережею в Україні після Google You Tube.

Незважаючи на це, Vk.com, що займає 11 місце, все ж виріс в охопленні. Також, активно росте Instagram.com. А ось Ok.ru покинув рейтинг і в липні набрав 12,63%.
Значно знизилися охоплення Opera.com і зафіксувались на рівні  5,07%.
Однак за іншими дослідженнями на ключових місцях, крім першої десятки, зовсім інші сайти, особливо новинні. Рейтинги популярних в Україні вітчизняних сайтів розрізняються, і дуже суттєво, власне, зовсім не збігаються. Тому відразу виникло питання про погрішністьу дослідженні у різних компаній, або про якісь інші фактори.
 
Джерело  infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.