Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 150
A+ A A-

Посадовці ОДА відвідали Бурштинську ТЕС

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

За дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука заступники голови ОДА Марія Савка і Ярослав Паранюк побували на підприємстві ДТЕК Бурштинська ТЕС, де триває реконструкція 10-го енергоблоку.

Під час поїздки посадовці оглянули обсяги ремонтних робіт, які проводяться на ТЕС, а також взяли участь у роботі виїзної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яка відбулася під головуванням депутата облради Андрія Левковича у Галицькому районі. Участь у її роботі зв'яли заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники району, експерти Національної академії наук України, науковці-екологи, сільські голови.
У рамках засідання обговорювалися питання, пов'язані із екологічною ситуацією на ДТЕК Бурштинська ТЕС. Зокрема, йшлося про дотримання контролю якості атмосферного повітря у зоні впливу підприємства, зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин, сплату екологічного податку, реалізацію підприємством соціальних та інвестиційних проектів у районі та області.
Варто додати, що на сьогодні на Бурштинській ТЕС вже проведено реконструкцію на двох енергоблоках. Наразі тривають завершальні роботи щодо заміни ще одного блоку. Все це, у підсумку, дасть змогу зменшити концентрацію пилу в повітрі у кілька десятків разів і забезпечити їх кількість відповідно до європейських стандартів.
На завершення заходу було домовлено провести засідання «круглого» столу за участю фахівців у сфері екології задля вирішення проблемних питань щодо мінімізації викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.