Голос-Інфо

A+ A A-

Підпис Саакашвілі на анкеті не збігається з його підписом в Одеській ОДА

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Експерт центру "Ейдос" Гліб Каневський оприлюднив висновки, які зроблені на підставі документів, які підписував Михаїл Саакашвілі: з них виходить, що підписи не співпадають. Чи зроблені вони однією людиною, чи різними, ще треба розбиратися, але вони навіть не схожі.

Раніше Михайло Саакашвілі стверджував, що анкета для отримання українського громадянства, яка стала основою для обвинувачення його у наданні недостовірної інформації, не є справжньою.

"Це - не мій підпис і не мною заповнена анкета", - заявив Саакашвілі.  Він також вимагав "негайно провести графічну експертизу".
На анкеті для отримання українського громадянства, яку нібито заповнив Михайло Саакашвілі міститься не той підпис, який він ставив під документами під час роботи головою Одеської області, пише УП.
Підпис, який він проставив, написаний кирилицею. Підпис, який міститься в анкеті – зроблений грузинською мовою. У переданому листі Саакашвілі звітує перед Кабміном, який на той час очолював Володимир Гройсман, як ОДА розглянула звернення нардепа Сольвара щодо причетності Труханова до трагедії 02.05. в Одесі.
У листі Саакашвілі також виправляв помилки і закреслив "З повагою".
Як відомо, 26 липня політики від Радикальної партії заявили про те, що екс-президента Грузії і колишнього голову Одеської ОДА позбавили громадянства України.
Державна міграційна служба України підтвердила позбавлення Саакашвілі громадянства, однак у Порошенка підтвердили це лише наступного дня.
Мотивацією такого рішення Комісія з питань громадянства було те, що  Державна міграційна служба, "навела переконливі факти подання недостовірної інформації при оформленні заяви".
Нібито анкета Саакашвілі на отримання громадянства була оприлюднена депутатом Володимиром Ар'євим
Сам Саакашвілі напередодні полетів до США. Він заявив, що буде домагатися повернення в Україну.
Деякі політики і сам саакашвілі припускають, що під час візиту Президента Петра Порошенка до грузії міжглавами двох держав відбулася розмова щодо екстрадиції Саакашвілі, і вони дійшли порозуміння. Але ситуацію, яка склалася з позбавленням громадянства, президент Украиїни не прокоментував і досі.
Якщо бути цілком справедливим, треба зауважити, що у владних структурах існує практика передоручення оформлення особистих документів помічникам. Але вияснити в даному випадку, хто лукавить більше, поки що не вдалося. Треба чекати на втручання тих, хто міг бути безпосереднім виконавцем ...якщо він захоче себе назвати: дуже вже великі неприємності загрожують у будь-якому випадку.


Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.