Голос-Інфо

A+ A A-

На "Нобелівську" премію для вчителів претендують більше 2000 українців

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Учасники національної премії Global Teacher Prize Ukraine представляють усі області країни, усі вікові категорії – від 20 до 70 років, усі дисципліни – від музики до фізики. Але організатори вірять, що до 15 серпня надійде ще близько 1000 заявок. Можливо, серед них буде і переможець, який отримає 100 000 гривень.

Global Teacher Prize — міжнародна премія, заснована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine відбудеться вперше. Мета як міжнародного, так і національного конкурсу — знайти вчителів-новаторів, які йдуть у ногу з часом і впроваджують новітні практики. Переможець українського конкурсу отримає 100 000 гривень і разом з п’ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де назвуть ім’я кращого вчителя у світі. ТОП-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від ініціатора Global Teacher Prize Ukraine — громадської спілки "Освіторія". 

"Ми щасливі, що в Україні так багато талановитих учителів, — говорить Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine. — Серед тих, хто вже подав заявку на участь, і 24-річна викладачка фізики, і 71-річний учитель літератури, є учасники із Самбора і Волновахи. Є ті, хто впроваджує козацьку педагогіку, влаштовує онлайн-подорожі, поєднує фізику з музикою на одному уроці. І кожен з них новатор. Ми закликаємо всіх учителів подавати заявки. Використайте цей шанс, щоби поділитися своїми досягненнями зі світом".

20 найкращих викладачів визначить оргкомітет премії Global Teacher Prize Ukraine. Всі вони зберуться 15 вересня в Одесі, де після різноманітних воркшопів, креативних завдань і дискусій експертне журі обере 5 фіналістів.

Номінуватися на премію можна до 15 серпня. Для цього потрібно заповнити анкету:
globalteacherprize.org.ua/participate

Подробиці про Global Teacher Prize Ukraine читайте тут:
www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine

Джерело: UAMODNA

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.