Голос-Інфо

A+ A A-

Бездротові навушники Yevo Labs, які виготовлені з конфіскованої зброї

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Шведська лабораторія Yevo Labs представила набір бездротових навушників, які виготовлені із конфіскованої зброї. Новинку продемонстрували на Міжнародній виставці побутової техніки CES, яка щороку у січні проходить у США.

Зарядний пристрій та елементи навушників виготовлені металу торгової марки Humanium, який відливають із конфіскованих пістолетів та гвинтівок.

Компанія Humanium metal Initiative розташована у Швеції і постачає такий матеріал для багатьох інших виробників.

Humanium виготовляють із переробленої зброї Humanium виготовляють із переробленої зброї

Генеральний директор Yevo Labs Андреас Вураль визнав, що 499 доларів США за такі навушники, вочевидь, завелика ціна. Але 50% цих коштів повертають до організації, яка поширює цей метал.

«Це найцінніший матеріал у світі, оскільки ви не можете визначити ціну людського життя», – сказав він.

Знадобилося два роки, щоб розробити технологію переробки такого металу в готову продукцію, додав пан Вураль. Першу партію виготовили зі зброї, яку конфіскували у Латинській Америці.

Генеральний директор Yevo Labs Андреас Вураль

Генеральний директор Yevo Labs Андреас Вураль

Навушники функціонують за допомогою технології NFMI (магнітна індукція ближнього поля), на відміну від інших дротових чи Bluetooth-навушників.

NFMI вже давно використовується в кардіостимуляторах і слухових апаратах, оскільки його низькочастотне магнітне поле дозволяє отримувати плавний звук – навіть всередині тіла.

«Дуже багато виробників навушників, щоб якось виділитись, пропонують все більше новинок. Так само, як Apple робить зі своїми «Червоними продуктами» (гроші з продажів спрямовуються на підтримку ВІЛ-інфікованих людей) – Yevo намагається продемонструвати, що вони вірять у соціальну важливість своєї справи», – заявив Генеральний директор Yevo Labs Андреас Вураль.

Джерело: zbroya.info

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.