Голос-Інфо

A+ A A-

WhatsApp запустила окремий додаток для бізнесу

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Компанія представила Android-додаток WhatsApp Business для малих бізнесів, який можна завантажити безкоштовно.

Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

«Люди в усьому світі використовують WhatsApp, щоб підтримувати зв'язок із малими бізнесами, які їх цікавлять: чи це онлайн-магазин одягу в Одесі, чи майстерня з ремонту автомобілів у Хмельницькому. Не зважаючи на те, що WhatsApp був створений для людей, ми прагнемо вдосконалити додаток для бізнесів, за допомогою простіших інструментів для спілкування з клієнтами, відокремлення особистих і робочих повідомлень, а також створення офіційного профілю бізнесу», — повідомила компанія.

Новий додаток зокрема дозволить маркувати ваш профіль як бізнес-акаунт, а також запровадити миттєві відповіді на найчастіші запитання клієнтів, вітальні повідомлення, і фрази, які сповістять, що ви зайняті.

Крім того, WhatsApp Business надаватиме статистику повідомлень: наприклад, кількість прочитаних. Функція WhatsApp Web дозволить надсилати та отримувати повідомлення WhatsApp Business безпосередньо з комп'ютера.

Звичайні користувачі зможуть продовжувати користуватися WhatsApp як завжди — не потрібно завантажувати ніяких інших додатків. Окрім того, люди будуть мати повний контроль над повідомленнями, які вони отримують, блокувати будь-який номер, в тому числі бізнесу, чи позначати повідомлення як спам.

Компанія зазначає, що згідно дослідження Morning Consult, в Індії та Бразилії більше 80% малих бізнесів використовують WhatsApp, щоб залишатися на зв'язку з клієнтами та розвивати свою справу.

Наразі WhatsApp Business можна безкоштовно завантажити з Google Play Market в Індонезії, Італії, Мексиці, Великій Британії та Сполучених Штатах. У наступні тижні додаток буде доступним у всьому світі. 

Джерело: MEDIA SAPIENS

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.