Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Як на Android перенести панель повідомлень в нижню частину екрана

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сучасні лопатофони вже впритул наближаються до діагоналі в 7 дюймів, і ними вже багато років незручно керувати однією рукою. У Google не квапляться адаптувати свою ОС до нових реалій, і для виклику панелі повідомлень у Android так само доводиться тягнутися у верхню частину екрана.

Деякі вендори придумують власні рішення з обходу цієї проблеми. Якщо вам все одного незручно, можна просто перенести панель повідомлень в нижню частину екрана.

 

 

Для цього знадобиться додаток Bottom Quick Settings , який дублює панель повідомлень у нижню частину екрана. Для її виклику необхідно виконати свайп знизу вгору. У згорнутому вигляді на дисплеї може відображатися смужка-індикатор для більшої зручності.

 

Візуально панель Bottom Quick Settings не копіює стандартну, але пропонує однакові інструменти, набір яких можна змінювати. Також можна додавати ярлики додатків і посилання.

 

У безкоштовній версії Bottom Quick Settings обмежена мінімальним набором опцій, до яких входять повзунки гучності і яскравості дисплея тощо.

Джерело

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.