Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Вченим вдалося знайти ген краси

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вчені з університету Вісконсіна знайшли гени, що відповідають за зовнішню привабливість чоловіків і жінок.

Дослідники з університету Вісконсіна знайшли гени, що відповідають за зовнішню привабливість чоловіків і жінок.

«Люди, як правило, стурбовані красою - привабливість людини пов'язана з успішністю, кар'єрним успіхом і економічною мобільністю. Але, незважаючи на її важливість, вчені мало що знають про генетичну основу гарного обличчя», - йдеться в повідомленні.
 
В даній роботі фахівці провели дослідження асоціації всього геному, використовуючи генетичну інформацію від 4 383 чоловік, щоб точно визначити частини геному, пов'язані з красою обличчя. Зовнішню привабливість цих людей оцінювали 12 осіб (шість чоловіків, шість жінок) за фотографіями в університетському виданні.
 
Дослідники визначили кілька генів, пов'язаних з привабливістю обличчя, але їх роль і спорідненість з іншими рисами людини розрізнялися залежно від статі.
 
Наголошується, що це дослідження дає нове розуміння генетичних факторів, що лежать в основі привабливості, і показує складний зв'язок між красою та іншими рисами людини.
 
«Подібно багатьом іншим людським рисам, не існує «головного гена», що визначає привабливість людини. Натомість він, швидше за все, пов'язаний з великою кількістю генетичних компонентів зі слабкими ефектами. Цікаво, що статева специфічність є повторюваною картиною, спостерігається майже у всіх аналізах нашого дослідження», - зазначив один з авторів Ціонши Лу.
 
З’ясувалося, що жіноча привабливість для чоловіків корелювала з генами, пов’язаними з пігментацією шкіри, і негативно корелювала з ожирінням. А жінок, які оцінювали чоловіків, частіше приваблювали гени, пов’язані з кольором волосся.
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.