Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Mini Mosin Nagant .22 LR – легендарна гвинтівка для початківців від американської компанії

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Американська компанія Keystone Sporting Arms на щорічній виставці, організованій NRA у м. Індіанаполіс, штат Індіана, представила дрібнокаліберну версію гвинтівки Мосіна під назвою 9130 Mini Mosin Nagant. 22 Long Rifle.

Це не просто перероблена стара гвинтівка, а виготовлена з нуля модель, спеціально для початківців. За словами компанії, це перша з серії п’яти класичних армійських міні-гвинтівок часів Першої та Другої світових воєн під набій .22 LR, створених спеціально для юних любителів зброї.

Гвинтівка виготовляється на високоточному обладнанні, має ствол довжиною 20 дюймів та гарантує довговічність та точність дорослої моделі. Прицільні пристосування – зменшена копія від оригінальної моделі, а горіхова ложа та ствол навіть мають штамп гарантії якості та інше маркування.

На виставці всі бажаючі мали можливість обрати модель, яку компанія випустить наступною.

На виставці всі бажаючі мали можливість обрати модель, яку компанія випустить наступною.На виставці всі бажаючі мали можливість обрати модель, яку компанія випустить наступною.

Прийнявши участь в опитуванні щодо наступної моделі компанії, кожен відвідувач також отримував шанс виграти свою міні-гвинтівку Мосіна. Також всі бажаючі могли придбати одну з 500 гвинтівок обмеженої серії, до якої додається автентичний дерев'яний ящик та серійний номер на вибір.

MSRP: $399.

Mini Mosin Nagant .22 LR


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.