Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Анімована демонстрація роботи глушника зсередини

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ті люди, які завжди цікавилися, як працюють глушники, завдяки сучасній комп’ютерній анімації нарешті зможуть зрозуміти, яка ж магія криється всередині цих пристроїв.

Компанія SilencerCo представила цікаву наглядну анімацію, яка показує різницю між пострілом з пістолета без глушника та з ним.

Після пострілу без глушника, порохові гази вириваються з невеличкого патронника ствола в атмосферу, а швидка зміна тиску та температури спричиняє характерний звук пострілу.

Якщо ж використовувати глушник, то порохові гази отримують більше простору для розсіювання та охолодження, а спеціальні перегородки всередині глушника, які розділяють його на окремі камери, гарантують максимальну ефективність.В результаті, знижується сила віддачі та спалах після пострілу, підвищується точність стрільби за рахунок збільшення маси ствола, і бережеться здоров'я органів слуху.

До прикладу, глушник SilencerCo Omega вважається найтихішим серед моделей під набій центрального запалення. В парі з набоєм .300 BLK, рівень тиску звуку біля дульного зрізу досягає всього 119,5 дБ, що на 20,5 дБ нижче рівня тиску звуку, що вважається безпечним.

Іншими словами – глушники роблять стрільбу ефективнішою, приємнішою, і захищають ваші барабанні перетинки.

Анімована демонстрація роботи глушника зсередини

Анімована демонстрація роботи глушника зсередини

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.