Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Встановлено рекорд пробиття кулею балістичного гелю. Відео

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Компанія DSG Technology встановила неофіційний рекорд пробиття балістичного гелю перед попаданням кулі в ціль. Куля калібру 7,62 мм зуміла пробити 4 метри «плоті».

Як відомо, переважна більшість куль спроможна пролетіти кілька кілометрів в повітрі, але у воді не можуть подолати і декількох метрів.

У квітні 2017 року норвезька компанія DSG Technology презентувала кулі з кавітаційним ефектом , що здатні значно ефективніше вражати цілі в воді.

Щоб ще раз довести ефективність куль CAV-X, в компанії DSG Technology зняли відео їх проникнення в балістичний гель - субстанцію, що використовується для імітації плоті.

Набій в зборі від DSG Technology

Набій в зборі від DSG Technology

На відео спочатку показаний постріл «стандартним» боєприпасом калібру 7,62 × 51 мм - його куля пройшла всього півметра в балістичному гелю.

Потім був постріл кулею CAV-X. Норвезька кавітуюча куля пройшла 4 метри балістичного гелю, не змінивши своєї траєкторії, і вразила встановлену в кінці дистанції ціль - кавун.

Кулі CAV-X зроблені з вольфраму і вкриті латунної оболонкою, що дозволяє використовувати їх зі штатною зброєю.

За словами розробників, особлива форма кулі дозволяє їй не рикошетити від поверхні води навіть при малих кутах влучення, а також створює навколо неї повітряний міхур, що дозволяє рухатися під водою з мінімальними втратами в швидкості і не змінюючи траєкторії.

Так, заявлена ефективна дальність для кулі патрона калібру 12,7 мм становить 2200 метрів в повітрі і 60 метрів під водою.

Кулі набоїв CAV-X калібрів 7,62 і 5,56 мм ефективні під водою на дистанціях 22 і 14 метрів відповідно.

 

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.