Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Колір диму з вихлопної труби може показати несправність автомобіля

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Колір вихлопних газів повинен бути безбарвним.

Дим з вихлопної труби від повністю справного двигуна повинен бути безбарвним. В абсолютній більшості випадків зміна забарвлення свідчить про наявність проблем з мотором.

Непроглядний туман

Так, якщо дим з вихлопної труби має характерний білий колір, то цей факт красномовно свідчить про попадання вологи в циліндри двигуна. Причиною тому може стати (в тому числі) висока вологість повітря, а також конденсат на стінках впускних трубопроводів. Також причина білого диму може бути антифриз що протік. Тому слід якомога швидше перевірити систему охолодження.

Сизий дим

Це також дуже тривожна ознака, що вказує на те, що в двигун потрапили сторонні речовини. Перше, про що це свідчить — про можливості проникнення моторного масла в камеру згоряння палива або випускний тракт. Іноді це відбувається всупереч задумам інженерів, які проектували двигун. Особливо актуальна ця проблема для старих і вже порядком зношених двигунів. Слід звернути увагу на циліндро-поршневу групу, ущільнювачі клапанів, маслознімні кільця. Примітка: сизий дим не завжди є виключно тривожним дзвіночком, що вказує на поломку. В деяких випадках він просто свідчить про те, що машина в даний момент працює не на якісному пальному.

Чорний, як смола

Нарешті, варто звертати увагу на чорний дим. Поява такого — перша ознака, що двигун автомобіля не спалює паливо, яке опинилося в камері згоряння. У такій ситуації слід якомога швидше відправитися на діагностику. Головні клієнти на «медичний огляд»: інжектор, карбюратор і комп'ютер двигуна. Якщо не вирішити цю проблему в найкоротші терміни, то машина може просто зламатися.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.