Голос-Інфо

A+ A A-

Google запропонував нову технологію створення медіаконтенту

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

The Wall Street Journal повідомив про те, що у Google з'явилися цікаві новини: тут розробляють технологію створення медіаконтенту за аналогією з платформою Discover в додатку Snapchat, за допомогою якої бренди і ЗМІ публікують свої новини.

Проект носить назву Stamp, де «St» означає Stories ( «Історії»), а «amp» - Accelerated Mobile Pages - сервіс для створення швидко завантажуються в мобільних браузерах новинних статей. Цей сервіс Google, як відомо, розвиває з 2015 року.

WSJ стверджує, що Stamp буде представлений вже на днях. З його допомогою ЗМІ і бренди зможуть створювати «історії» - перегортати слайди з текстом, фото і відео. Snap пропонує аналогічні можливості на платформі Discover.

Stamp буде прив'язаний до пошуку Google, тобто компанія надасть партнерам ширшу аудиторію, а видавці зможуть публікувати створені «історії» на своїх сайтах.

За даними видання, компанія Google вела переговори про використання Stamp з Vox Media, CNN, Time, The Washington Post і іншими медіакомпаніями. Деталі переговорів і можливих угод не уточнюються.

Джерело infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.