Голос-Інфо

A+ A A-

Вчені з Іллінойсу розробили спосіб 3D-діагностики ембріонів

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Спеціалісти придумали, як діагностувати хвороби людських ембріонів при використанні 3D-зображень. Опис технології можна знайти в журналі Nature Communications.

Учені з університету штату Іллінойс вперше отримали 3D-зображення багатоклітинного зразка. Метод, запропонований дослідниками, поки можна застосовувати на великій рогатій худобі, проте його можна використати і для обстеження людських ембріонів. Тримірне сканування в майбутньому допоможе вирішити багато проблем, пов'язаних з мікроскопічною діагностикою в медицині.

За словами професора обчислювальної техніки університету штату Іллінойс Габріеля Попеску, нова методика дозволить не тільки спостерігати за здоров'ям ембріонів, але і здійснить справжню революцію в екстракорпоральному заплідненні. Завдяки 3D-діагностиці, фахівці зможуть відібрати більш життєво важливі ембріони, що збільшить можливості завагітніти пацієнткам, у яких діагностували безпліддя.

Головна особливість нової технології, яка отримала назву GLIM, - її неінвазивність. Більше не потрібно буде робити проколи шкірних покривів. Це дозволить уберегти пацієнтів від введення в організм через проколи токсичних маркерів. Апарат, схожий на МРТ, зробить за кілька хвилин тривимірне зображення ембріону.

Вчені хочуть використовувати цю технологію в боротьбі з безпліддям у жінок, а також будуть використовувати засоби для дослідження тканин мозку.

Джерело: SCIENCE POP

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.