Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Позиція жінки під час сну може багато розповісти про її характер

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

А як саме ви спите?

Чи знали ви, що ваша позиція під час сну розповідає багато про вашу особистість і про те, ким ви є як індивідуальність. Це та сама мова тіла, котра відображає вас і показує окремі аспекти вашого життя. Визначить, яка із цих позицій ваша улюблена і дізнаєтесь, якою ви є людиною, коли прокидаєтеся.

Дошка або солдат

Якщо це ваша улюблена позиція під час сну, це означає що, ви тиха та стримана жінка. Більш того, ви ведете себе дуже серйозно та продумано. Ви маєте високу думку та надії на себе та людей довкола вас.

Позиція ембріона

Напевно це одна із найпопулярніших позицій під час сну тому, якщо ви спите саме так, це показує, що ви сором'язлива, чутлива жінка, котра забагато хвилюється. Ви занадто багато думаєте про проблеми.

 

 

 

Вільне падіння

Якщо жінка спить на животі з руками навколо подушки, це показує, що вона соціальна та відкрита особистість. Також вона знервована та занадто чутлива до критики.

Позиція обіймання

Якщо ви спите обіймаючи подушку, це говорить про те, що ви цінуєте зв'язки у житті. Також ви довірлива, надійна, вірна і, напевно, занадто відкрита до інших. Ви завжди допомагаєте іншим та намагаєтесь підбадьорити їх. Якщо ви обіймаєте подушку, це означає, що ви добрий друг та вірний партнер.

Говорять, що позиція морської зірки та солдата може спричинити до хропіння. Вільна позиція допомогає правильному функціонування травної системи. Люди, котрі сплять з однією рукою чи ногою, що звисає із ліжка, вважаються улюбленцями серед друзів та сім'ї.

Джерело

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.