Голос-Інфо

A+ A A-

Пасивне куріння: чим це вам загрожує?

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Ви не курите тому вважаєте що ні рак легень ні інші неприємні захворювання вам не грозять. Але насправді бути пасивним курцем іноді гірше ніж активним, пишуть у "Країні здоров'я".

Активні курці на всі висловлені претензії щодо їх звички заявляють що це їх особиста справа і нікому окрім них самих шкоди не може завдати. Але насправді, пасивним курцям приходиться не краще. 

Запалена сигарета - це джерело основного і додаткового потоку диму, що містить величезну кількість висококанцерогенних речовин. До таких хімічних токсичним сполук відносяться: окис вуглецю, фенол, ацетон, аміак, ціаністий водень, окис азоту, радіоактивний полоній та інші. Взагалі, обвуглена частина сигарети, цигарки або трубки виділяє в навколишнє повітря до п'ятисот газоподібних компонентів.

Тому людина, яка знаходиться в одному приміщенні або поруч з курцем, вдихає більшу частину цих шкідливих речовин, навіть більше ніж сам курець.

Пасивні курці ризикують захворіти такими ж захворювання, як і активні. Це всім відомі хвороби серцево-судинної системи, органів дихання, рак легенів. Під час "примусового" куріння при вдиханні тютюнового диму глибоко в легенях осідають радіоактивні частинки, які потім розносяться кров'ю по всьому організму, осідаючи в кістковому мозку, тканинах печінки, підшлункової залози, лімфатичних вузлах.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.