Голос-Інфо

A+ A A-

Українську горілку будуть поставляти в Канаду

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У цій країні горілка залишається найпопулярнішим алкогольним напоєм з часткою близько 20%.

Найбільший виробник алкоголю в Україні і один з основних експортерів вітчизняної горілки в світі Bayadera Group розпочинає поставки в Канаду.

«Ринок Канади - це не тільки один з найбільш складних, але і один з перспективних для вітчизняних компаній - тут практично найбільша діаспора українців в світі - близько 1,5 мільйонів людей, які готові стати лояльними споживачами товарів з України. Канада входить до топ-10 найбільших у світі країн-імпортерів і споживачів горілки. Причому, всупереч загальносвітовій тенденції скорочення частки імпортної горілки в більшості країн за рахунок збільшення внутрішнього виробництва, в Канаді у минулому році обсяг імпорту горілки виріс на 5%», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Контракт на поставку продукції Bayadera Group укладено з компанією СAALCO DISTRIBUTORS CORPORATION - одним з найбільших дистриб'юторів алкоголю на території Канади. Перша експортна поставка запланована на вересень.

«Відкриття для нас ринку Канади - це величезний кредит довіри від наших канадських партнерів. Там горілка залишається найпопулярнішим алкогольним напоєм з часткою близько 20%, при цьому річні продажі складають понад 1,3 млрд канадських доларів. Логічно, що це великий і перспективний ринок і ми давно йшли до того, щоб стати його повноправним учасником», - розповідає директор з експортних продажів Bayadera Group Костянтин Пилипчук.

Джерело

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.