Голос-Інфо

A+ A A-

З 1 січня кабельне телебачення в Україні здорожчає до 40%

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 1 січня 2019 ціни на українське кабельне телебачення зростуть на 15-40%.

Про це повідомляє голова правління Асоціації правовласників і постачальників контенту Наталія Клітна.

Згідно з даними Держстату за перше півріччя 2018 року, середній обсяг реалізованих послуг на одного абонента кабельного телебачення, в тому числі цифрового, в Україні вже складає близько 72 грн.

Але зростання тарифів триває. Це обумовлено істотним підвищенням плати за використання прав на інтелектуальну власність виробниками українського контенту, необхідністю збільшення заробітної плати працівникам, збільшенням плати за комунальні послуги.

Так, мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами можуть становити приблизно 56-70 грн, залежно від регіону.

Але, швидше за все, тарифи можуть бути і вищими, оскільки провайдерам доводиться також витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію розважальних іноземних телеканалів.

“При цьому доступ до українських каналів, які є лідерами переглядів, залишається безкоштовним для глядачів супутникового, ефірного цифрового телебачення і в мережі інтернет. Але кабельним мережам доводиться платити за доступ до контенту”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це створює нерівність умов для розвитку різних підприємств зв’язку в сфері телебачення.

Джерело

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.