Голос-Інфо

A+ A A-

ПРИВАТИЗАЦІЮ ПЛАНУЄТЬСЯ УДОСКОНАЛИТИ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На засіданні Колегії Фонду держмайна були окреслені основні напрямки удосконалення процесу зміни власності в Україні.

Зокрема, в. о. Голови ФДМУ Дмитро ПАРФЕНЕНКО розповів про проект нового закону про приватизацію, акцентувавши увагу на його головних моментах, повідомляє прес-служба Фонду. Зокрема, він зазначив, що з прийняттям цього документа ФДМУ отримає якісний інструментарій, який може справді вивести приватизацію на новий рівень. Очільник Фонду також повідомив, що за ініціативою Уряду законопроект планується розглянути на Національній Раді реформ при Президентові України, і у разі схвалення – він буде переданий до Парламенту. За словами Дмитра Парфененка, найголовнішими позитивними моментами документа є:

– спрощення класифікації об’єктів – тепер це просто об’єкти великої і малої приватизації, а не низка нікому не зрозумілих літер; – скорочення вдвічі термінів підготовки до приватизації;

– продаж великих об’єктів приватизації з радниками, а малих – виключно на електронних майданчиках; – введення запобіжних заходів щодо банкрутства підприємств, якщо вони йдуть на приватизацію.

Втім, підкреслив очільник ФДМУ, ефективна реалізація закону та запровадження його норм потребує суттєвого скорочення переліку об’єктів, які не підлягають приватизації. «Сподіваюсь, що ті законодавчі ініціативи, які вже є в Парламенті зі скорочення такого переліку, будуть найближчим часом запроваджені», – зазначив він.

Джерело: finpost.com.ua


Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.