Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

Всеукраїнський диктант єдності зближує

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Прикарпатському національному університеті сьогодні писали всеукраїнський диктант єдності.

 

Диктант об’єднав в Івано-Франківську всіх  активних і відомих містян. Під диктовку Олександра Абраменка в ПНУ писали  і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, і  письменник -  Володимир Єшкілєв, і президент клубу «Що? Де? Коли?»  Володимир Макаров, і директор Регіонального  центру  оцінювання якості освіти Богдан Томенчук і інші відомі люди, а також журналісти, викладачі ПНУ,  студенти.

«Наші пісні»,- саме так називався диктант, головною метою якого було  об’єднати людей, які люблять рідну мову,  дбають про  її чистоту та грамотне письмо, повідомляє Бріз.

«Загалом диктант був не складним.  Олександр Абраменко читав гарно, з інтонацією, робив короткі паузи там, де мали бути коми і тривалі, де мали  бути двокрапка чи тире»,- вважає автор цих рядків, Вікторія Біла, яка теж спробували перевірити свою грамотність серед інших.  – Втім були слова, написання яких було складним через двояке розуміння сюжету. Ці моменти обговорювали у дружньому колі  після диктанту».

 «Мені сподобався текст диктанту, сподобалась організація, як нас тут прийняли,- розповідає  залужений івано-франківський «щодеколист» Володимир Макаров. -  Мені сподобалось, які люди писали тут. Диктант не був складним, він був співучим. Мене порадував той факт що десь зверху диктують нам щось і всім це подобається».

 
 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.