Голос-Інфо

A+ A A-

Скільки років найстаршій та наймолодшій мамі Прикарпаття? (СТАТИСТИКА)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На початку 2018 року в області проживали 725,9 тис. представниць жіночої статі, а це 52,7 % усього населення Прикарпаття.

Скільки ж чоловіків припадає на таку значну кількість франківок? У цьому питанні жіноче населення таки переважило – на кожну сотню франківських жінок припадає 90 чоловіків. До речі, в Індії дівчата у віці до 24 років можуть не хвилюватися, адже на них припадає аж 110 представників сильної половини, інформує управління статистики.

Завжди здавалося, що представницям української ментальності властиво заводити дітей радше в молодому (до 25-ти), аніж в пізньому віці. Проте за статистикою, саме 27 років є середнім віком матері при народженні дитини. Перше немовля прикарпатки народжують в середньому у 24 роки.

Без змін залишаються дані, за якими найбільш активною у 2017-му була категорія жінок у віці 20-29 років. Вони дали життя майже двом третинам малюків. Найстаршою мамою, до речі, торік стала 48-річна прикарпатка. Цікаво, що це була її перша дитина. Наймолодшій же породіллі з Франківщини 13 років.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.