Голос-Інфо

A+ A A-

Хабар, щоб не втратити субсидію: начальниця відділення Укрпошти занизила вартість авто

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Жінка потрапила на лаву підсудних після того, як вирішила придбати автомобіль та незаконно занизити його вартість, щоб не втратити субсидію.

У вересні минулого року запропонувала директору ТОВ "Фаворит Авто" оцінити автомобіль "Renault Megane" за ціною, нижчою за 50 000 грн, для того, щоб вона могла отримати субсидію при сплаті комунальних послуг. Той сказав, що така послуга коштує 1000 грн.

Жінка заплатила 1000 грн інженеру-оцінювачу ТОВ "Фаворит Авто", а той оцінив її авто на 48 912 грн. Підроблені документи жінка пред’явила до Територіального сервісного центру МВС.

Івано-Франківський міський суд визнав її винною у вчиненні злочинів, передбачених ст. 368-3 ч. 1 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та  ст. 358 ч. 4 (Використання завідомо підробленого документа) КК України.

Покарання суд призначив узгоджене сторонами відповідно до угоди про визнання винуватості. Тобто, обвинувачена уклала угоду з прокуратурою, визнала себе винною і зобов’язалася сплатити штраф у розмірі 2550 гривень.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.