Голос-Інфо

A+ A A-

Варіанти відповідей на ЗНО, які пропонують зараз купити в Інтернеті – це шахрайство

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міністр знову порадила батькам не купувати для дітей фальшиві відповіді на ЗНО.

«Відповідні органи повинні зосередити свої зусилля на тому, щоб припинити такі речі. А школярам хочу порадити – не витрачайте зайві гроші, краще готуйтеся до ЗНО», – заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час огляду нового кабінету біології в Івано-Франківську.

 

За її словами, якщо станеться виток інформації, це стане суттєвим викликом для системи ЗНО та держави загалом. Це означатиме, що повністю буде скасовано сесію, і навіть діти, що не мали відповідей і самотужки складали іспит, муситимуть його перескладати. Окрім того, це шалені бюджетні ресурси. 

 

Але, на думку міністра, це практично неможливо: до кінця ніхто не знає, який варіант та завдання використовуватимуться на іспиті,

 

Щодо минулорічного скандалу стосовного ймовірного втручання в систему з результатами ЗНО та можливої корекції цих результатів, Міністр наголосила, що рішення суду в цій справі ще немає. Тому й говорити достовірно про це як факт вона не має права. Однак, було пророблено багато роботи, щоб повністю убезпечити систему від втручань – починаючи від нового програмного забезпечення і закінчуючи протоколами.

Джерело varta.kharkov.ua

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.