Голос-Інфо

A+ A A-

Суд прийняв рішення закрити адміністративне провадження у справі Саїва С.С на підставі відсутності події провопорушення. (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

11.05.2017 року о 8.30 продовжилось засідання Богородчанського районного суду по адміністративній справі з приводу керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння Саївим С.С.

Нагадаємо, що в січні 2017 року представники Нацполіції ГУ НП в Івано-Франківській області склали адміністративний протокол про керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння начальником УДМС Саївим С.С.

На судове засідання представники Нацполіції не з'явилися.

Під час слухання справи судом було переглянуто докази, подані сторонами, а саме відео з нагрудних камер поліцейських та відеоматеріал проходження медичного огляду. З продемонстрованих матеріалів запису нагрудних камер зрозуміло, що запис оформлення адміністративного правопорушення вівся не повністю, протокол адміністративного правопорушення фіксували декілька поліцейських, що суперечить чинному законодавству, особи понятих належним чином не встановлено. Відповідно до відео з камер при проходженні медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння Саїв С.С. виявився тверезим, так як всі вимоги перевірки на стан алкогольного сп’яніння, в тому числі аналізи крові та результати драгера свідчили про це.

Зваживши всі подані докази Сторонами, суд прийняв рішення закрити адміністративне провадження на підставі відсутності події правопорушення у діях Саїва С.С.  Дана постанова може бути оскаржена в апеляційній інстанції у 10-ти денний термін.

Як це було дивіться у відеосюжеті.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.