Голос-Інфо

A+ A A-

ШВЕЙЦАРІЯ ВИМАГАЄ ДОКАЗІВ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ЗОЛОТА ЯНУКОВИЧА УКРАЇНІ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У Генпрокуратурі відзвітували про заморожені активи поплічників Януковича екс-президента України Віктора Януковича.
Про це tsn.ua повідомили у федеральному департаменті закордонних справ Швейцарії.
 
"На сьогоднішній день українські активи, що оцінюються в приблизно 70 мільйонів швейцарських франків, заморожені в Швейцарії. Оцінка суми може бути змінена в залежності від низки критеріїв, таких як коливання валютних курсів, вартість акціонерного капіталу, видалення осіб, на які поширюється заморожування, часткове звільнення заморожених активів і тп. Повернення заморожених активів української влади може відбутися тільки після того, як їхнє незаконне походження буде встановлено судом. Однак, поки остаточне судове рішення про конфіскацію цих активів не видано українськими судовими органами", - повідомили у відомстві.
 
Федеральний департамент закордонних справ Швейцарії не надав інформацію про точну суму заморожених активів.
 
Зазначається, що українська влада подала кілька запитів про взаємну правову допомогу Швейцарії. Наголошується, що Генеральна прокуратура України може розраховувати на допомогу, яка надається Міжнародним центром з відновлення активів, який фінансується Швейцарією, Ліхтенштейном і Великобританією.
 
"Хоча ці прохання про надання взаємної правової допомоги вже привели до істотних проміжним висновків, потрібно більше часу, щоб можна було завершити поточний кримінальний розгляд", - кажуть у Швейцарії. 
Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.