Голос-Інфо

A+ A A-

Кібератаки на Україну тепер виробляються через інші країни

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У світі розгорілася справжня кібервійна. Але якщо одні постійно виконують роль тих, хто обороняється, то інші роблять все, щоб зіпсувати життя оточуючим.

Польські криптологи відбили 13 жовтня кібератаку російських хакерів. Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич. Він зазначив, що «загроза кібербезпеки зростає з кожним днем», передає Радіо Польща.

«Ми вже в третій раз зіткнулися з кібератакою з боку Росії. На щастя, Польщі вдалося його відбити. Напад було скоєно на підприємства в Україні, які мають у своєму розпорядженні відділеннями в інших країнах. В інших європейських державах їх довелося заблокувати, а в Польщі - немає. Нам вдалося зробити так, що атака не торкнулася систем в нашій країні », - сказав міністр.

«Системи, які ми маємо, за які відповідають, в основному, співробітники Національного центру криптографії, дуже ефективні. У Польщі, як і раніше кращі криптологи і краще в світі програмне забезпечення», - порадів глава відомства.

Міністр вважає, що Україні, як і будь-якій країні, на котороую обрушується подібна кібератака, загрожує повне руйнування деяких сфер.

 «У наші часи кібератака може знищити оборонний потенціал будь-якої держави і взагалі весь потенціал країни», - вважає Мацеревіч.

Нині в Польщі створюються кібервійська, куди будуть входити не менше тисячі військовослужбовців, що володіють спеціальними знаннями, - для протистояння кіберзагрозі, в першу чергу, з боку Росії.

Джерело іnfokava.com

Схожі матеріали (за тегом)

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.