Голос-Інфо

A+ A A-

Ваша улюблена цифра розповість про вас

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

У вас є улюблена цифра ? Ви коли-небудь думали про характеристику вашої улюбленої цифри ?

Ваша улюблена цифра розповість багато про вас, передає Ukr.Media.

 

1

 

У вигляді стовпа означає лідерство, силу і незалежність. Воно символізує починання, новаторство, виняткову індивідуальність. Воно не думає, а відразу діє. Добре знає, що добре, а що погано. Енергія, спрямована назустріч долі.

 

Два

 

Означає чутливість, дипломатичність і м'якість, а також хорошу гнучкість і пружність. Витончено і жіночно. Припускає любов до музики та вишуканості. Уникає будь-якої конфронтації, але дає силу для просування.

 

3

 

- означає майстерність, самовираження, натхнення, ентузіазм. Воно як би хоче всіх укласти в обійми всіх у цьому світі. Дуже щасливе і вдале число. висловлює оптимізм і ентузіазм. Тішиться життям і все легко сприймає.

 

Чотири

 

Означає строгість і прагматичність, опору для всіх інших цифр і надійність. Саме рухоме число. Сіє дотепність і незвичайне сприйняття світу. Не любить змін. Дуже прив'язане до традицій. Чесне і користується довірою.

 

5

 

Найдинамічніша цифра, відкрита до всього нового і незвіданого. Прирождено торгувати і керувати. Сміливе і любить всякі авантюри і пригоди.

 

6

 

Сама велелюбна цифра. Вона означає готовність до самопожертви і материнства. Гармонійно з усіма іншими цифрами. Опікується слабких і принижених. Зовні артистична і вміла.

 

Сім

 

Уособлює мислителя і затворника, який шукає правду і простягає руку з лампою, розсіюючи темряву. Акумулює знання і мудрість, а також інтуїцію і розуміння. Замкнутість в собі і здача своїх позицій. Самотність і споглядання.

 

8

 

Символізує рівновагу між світом духовним і матеріальним, це символ нескінченності буття, переходу по одному світу в інший. Вміння користуватися грошима, як знаряддям. сила і вміння бачити все наскрізь. Широкий розум.

 

9

 

Вона схожа з цифрою 6, але любов в ній призначається всьому світу. Найбільш гуманістичне число. Безмежне свідомість, геній і творець. Благородство і аристократія.

 

Нуль

 

Ті, хто люблять цифру 0, хороші гумористи, діляться хорошими жартами. Їх можна назвати легковажними. Їх можна назвати душею компанії!

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.