Голос-Інфо

A+ A A-

Вплив дзеркал на людину - користь і небезпека!!!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як люди, так і предмети можуть бути енергетичними вампірами, і дзеркала не є винятком.

Багато хто вважає, що дзеркала — це всього лише предмет побуту. Насправді вони володіють особливими властивостями, здатними як принести користь, так і нашкодити вам.

Протягом дня ми часто підходимо до дзеркала і дивимося на своє відображення, не здогадуючись про те, що цей, здавалося б, звичайний предмет здатний принести як користь, так і шкоду. Ще наші предки вважали, що дзеркала володіють незвичайними властивостями і поводитися з ними слід вкрай обережно. Завдяки інформації, ви зможете дізнатися про те, як насправді дзеркала впливають на людину.
 
Вплив дзеркал на людину
 
Дзеркало — один з найбільш енергетичних сильних предметів. Не дивно, що найчастіше воно є важливим атрибутом ритуалів на залучення багатства, удачі і любові. Енергія, яку зберігає в собі дзеркало, здатна змінити ваше життя, як в кращу, так й в гіршу сторону.
 
Езотерики і провісники стверджують, що поводитися з дзеркалами слід дуже обережно. Згідно з їх думки, дзеркало здатне сприймати інформацію, саме тому будь яке не обережно сказане слово може обернутися проти вас. Настійно не рекомендується лаятися і вказувати на свої недоліки, дивлячись на своє відображення, інакше вже скоро ви ризикуєте зіткнутися з смугою проблем і невдач.
 
Крім того, дзеркала здатні запам'ятовувати емоції людини. Дивлячись на своє відображення, необхідно радіти і вимовляти лише добрі слова, і тоді вже незабаром ваше життя зміниться в кращу сторону. Той, хто плаче і скаржиться перед дзеркалом, ризикує привернути неприємності.
 
Дзеркала здатні сприймати як позитивну, так і негативну енергію. У зв'язку з цим не рекомендується розташовувати дзеркало біля вхідних дверей так, щоб кожен, хто входить у будинок міг відразу ж побачити своє відображення. Якщо людина, що знаходиться перед дзеркалом, налаштована по відношенню до вас не доброзичливо, дзеркало обов'язково вбере енергетику її думок і емоцій, яка пізніше може відбитися на вас негативно.
 
Найбільш небезпечні дзеркала, які мають антикварну цінність. Вони могли бути свідками поганих подій, і негатив, що виходить від дзеркала, може нашкодити як вам, так і вашим рідним.
 
Багато ви чули про прикмети, пов'язані з розбитим дзеркалом?
 
Можливо, скептики не повірять, але дзеркала, що мають навіть невелику тріщину, можуть бути по-справжньому небезпечними. Згідно з однією з прикмет, той, хто занадто довго виглядає в розбите дзеркало, незабаром зламає своє життя.
 
Згідно з древньою традицією, після смерті людини прийнято завішувати великі дзеркала білою тканиною, а маленькі прибирати в затишне місце. Вважається, що душа покійного здатна проникнути в дзеркало і залишитися там надовго. Якщо ви придбали таке дзеркало, то наслідки можуть бути згубними для вас і ваших близьких. Якщо після придбання дзеркала у вашому будинку почастішали конфлікти і неприємності, негайно позбудьтеся від нього.
 
Як люди, так і предмети можуть бути енергетичними вампірами, і дзеркала не є винятком. Виходячи з проведених експериментів, людина, яка занадто часто дивиться на своє відображення, старіє набагато швидше. Це пов'язано з тим, що дзеркало здатне підживлюватися енергією людей, позбавляючи їх молодості, краси і життєвої енергії. Щоб уникнути цього, не рекомендується дивитися в дзеркало більше 15 хвилин на день.
 
Багато прикмети свідчать, що заборонено спати, їсти і навіть перебувати поруч з іншою людиною перед дзеркалом. Таким чином ви можете змінити свою долю в гіршу сторону.
 
Як поводитися з дзеркалами, щоб уникнути небезпеки
 
У зв'язку з тим, що дзеркало є одним з найбільш часто використовуваних предметів, слід дізнатися про те, як правильно поводитися з ним, щоб не нашкодити собі. Дотримуючись простих правил, ви зможете звернути властивості дзеркала собі на благо і уникнути небезпеки.
 
Йдучи з дому, обов'язково подивіться на своє відображення і попросіть дзеркального двійника охороняти будинок під час вашої відсутності. Таким чином ви захистите своє житло від проникнення нечистої сили та інших небажаних гостей з потойбічного світу.
 
Дзеркальний двійник здатний не тільки охороняти ваш будинок, але і наділити вас позитивною енергією на весь день. Для цього перед відходом подивіться на своє відображення і побажайте собі удачі, і тоді ваш день пройде легко і без неприємностей.
 
Багато хто з нас бувають критичні до своєї зовнішності, але лаяти себе перед дзеркалом категорично заборонено. У цьому випадку дзеркальний двійник може образитися на вас, що згодом обернеться для вас неприємностями.
 
Незважаючи на те, що дзеркало — досить корисний предмет, його складно віднести до хороших, а тим більш безпечних подарунків. Якщо ви отримали такий подарунок, необхідно вимити його святою водою, щоб знищити негативну енергію.
 
Не варто зберігати у своєму будинку старі дзеркала, особливо ті, які були свідками траурних сцен. Дзеркальні поверхні здатні вбирати будь-яку інформацію, в тому числі і негативну. З часом дзеркало звільняє накопичену енергію, яка може вплинути на життя кожного члену родини. Щоб цього не сталося, слід позбавлятися від старих і зіпсованих дзеркал кожен рік.
 
Правила фен-шуй кажуть, що правильне розташування речей у нашому домі здатне позитивно вплинути на його енергетику. Щоб дзеркало приносило вам користь, необхідно всього лише розмістити його правильно.
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.