Голос-Інфо

A+ A A-

Вплив дзеркал на людину - користь і небезпека!!!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як люди, так і предмети можуть бути енергетичними вампірами, і дзеркала не є винятком.

Багато хто вважає, що дзеркала — це всього лише предмет побуту. Насправді вони володіють особливими властивостями, здатними як принести користь, так і нашкодити вам.

Протягом дня ми часто підходимо до дзеркала і дивимося на своє відображення, не здогадуючись про те, що цей, здавалося б, звичайний предмет здатний принести як користь, так і шкоду. Ще наші предки вважали, що дзеркала володіють незвичайними властивостями і поводитися з ними слід вкрай обережно. Завдяки інформації, ви зможете дізнатися про те, як насправді дзеркала впливають на людину.
 
Вплив дзеркал на людину
 
Дзеркало — один з найбільш енергетичних сильних предметів. Не дивно, що найчастіше воно є важливим атрибутом ритуалів на залучення багатства, удачі і любові. Енергія, яку зберігає в собі дзеркало, здатна змінити ваше життя, як в кращу, так й в гіршу сторону.
 
Езотерики і провісники стверджують, що поводитися з дзеркалами слід дуже обережно. Згідно з їх думки, дзеркало здатне сприймати інформацію, саме тому будь яке не обережно сказане слово може обернутися проти вас. Настійно не рекомендується лаятися і вказувати на свої недоліки, дивлячись на своє відображення, інакше вже скоро ви ризикуєте зіткнутися з смугою проблем і невдач.
 
Крім того, дзеркала здатні запам'ятовувати емоції людини. Дивлячись на своє відображення, необхідно радіти і вимовляти лише добрі слова, і тоді вже незабаром ваше життя зміниться в кращу сторону. Той, хто плаче і скаржиться перед дзеркалом, ризикує привернути неприємності.
 
Дзеркала здатні сприймати як позитивну, так і негативну енергію. У зв'язку з цим не рекомендується розташовувати дзеркало біля вхідних дверей так, щоб кожен, хто входить у будинок міг відразу ж побачити своє відображення. Якщо людина, що знаходиться перед дзеркалом, налаштована по відношенню до вас не доброзичливо, дзеркало обов'язково вбере енергетику її думок і емоцій, яка пізніше може відбитися на вас негативно.
 
Найбільш небезпечні дзеркала, які мають антикварну цінність. Вони могли бути свідками поганих подій, і негатив, що виходить від дзеркала, може нашкодити як вам, так і вашим рідним.
 
Багато ви чули про прикмети, пов'язані з розбитим дзеркалом?
 
Можливо, скептики не повірять, але дзеркала, що мають навіть невелику тріщину, можуть бути по-справжньому небезпечними. Згідно з однією з прикмет, той, хто занадто довго виглядає в розбите дзеркало, незабаром зламає своє життя.
 
Згідно з древньою традицією, після смерті людини прийнято завішувати великі дзеркала білою тканиною, а маленькі прибирати в затишне місце. Вважається, що душа покійного здатна проникнути в дзеркало і залишитися там надовго. Якщо ви придбали таке дзеркало, то наслідки можуть бути згубними для вас і ваших близьких. Якщо після придбання дзеркала у вашому будинку почастішали конфлікти і неприємності, негайно позбудьтеся від нього.
 
Як люди, так і предмети можуть бути енергетичними вампірами, і дзеркала не є винятком. Виходячи з проведених експериментів, людина, яка занадто часто дивиться на своє відображення, старіє набагато швидше. Це пов'язано з тим, що дзеркало здатне підживлюватися енергією людей, позбавляючи їх молодості, краси і життєвої енергії. Щоб уникнути цього, не рекомендується дивитися в дзеркало більше 15 хвилин на день.
 
Багато прикмети свідчать, що заборонено спати, їсти і навіть перебувати поруч з іншою людиною перед дзеркалом. Таким чином ви можете змінити свою долю в гіршу сторону.
 
Як поводитися з дзеркалами, щоб уникнути небезпеки
 
У зв'язку з тим, що дзеркало є одним з найбільш часто використовуваних предметів, слід дізнатися про те, як правильно поводитися з ним, щоб не нашкодити собі. Дотримуючись простих правил, ви зможете звернути властивості дзеркала собі на благо і уникнути небезпеки.
 
Йдучи з дому, обов'язково подивіться на своє відображення і попросіть дзеркального двійника охороняти будинок під час вашої відсутності. Таким чином ви захистите своє житло від проникнення нечистої сили та інших небажаних гостей з потойбічного світу.
 
Дзеркальний двійник здатний не тільки охороняти ваш будинок, але і наділити вас позитивною енергією на весь день. Для цього перед відходом подивіться на своє відображення і побажайте собі удачі, і тоді ваш день пройде легко і без неприємностей.
 
Багато хто з нас бувають критичні до своєї зовнішності, але лаяти себе перед дзеркалом категорично заборонено. У цьому випадку дзеркальний двійник може образитися на вас, що згодом обернеться для вас неприємностями.
 
Незважаючи на те, що дзеркало — досить корисний предмет, його складно віднести до хороших, а тим більш безпечних подарунків. Якщо ви отримали такий подарунок, необхідно вимити його святою водою, щоб знищити негативну енергію.
 
Не варто зберігати у своєму будинку старі дзеркала, особливо ті, які були свідками траурних сцен. Дзеркальні поверхні здатні вбирати будь-яку інформацію, в тому числі і негативну. З часом дзеркало звільняє накопичену енергію, яка може вплинути на життя кожного члену родини. Щоб цього не сталося, слід позбавлятися від старих і зіпсованих дзеркал кожен рік.
 
Правила фен-шуй кажуть, що правильне розташування речей у нашому домі здатне позитивно вплинути на його енергетику. Щоб дзеркало приносило вам користь, необхідно всього лише розмістити його правильно.
 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.