Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську спалили автівку депутата облради (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Цієї ночі, близько 4 години ранку в Івано-Франківську спалили автівку депутата Івано-Франківської облради Олега Атаманюка.

У розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо Олег Атаманюк розповів, що «Suzuki grand vitara» була припаркована у дворі будинку в Івано-Франківську.

«Хто був виконавцем я не знаю. Втім, можу назвати прізвище замовника. На мою думку, це – директор департаменту охорони здоров’я Микола Стовбан», - вважає Атаманюк.

На думку депутата, це йому попередження за те, що на сесіях обласної ради неоноразово піднімав питання щодо неналежної роботи департаменту охорони здоров'я, нечесного розподілу коштів та корупцію. Слід зауважати, Атаманюк і сам медик.

Наразі Олег Атаманюк каже, що написав заяву у правоохоронні органи. Зокрема й щодо перевірки роботи деператаменту охорони здоров'я.

У прикарпатській поліції інформацію про пожежу авто підтвердили. На думку правоохоронців, можливий підпал. 

Треба зазначити, у п'ятниці під час сесії депутати обласної ради, зокрема й Атаманюк критикували роботу департаменту охорони здоровя. А також піднімали питання про звільненні Миколи Стовбана з посади керівника ДОЗ.

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.