Голос-Інфо

A+ A A-

Невідомі шантажують неповнолітнього сина нардепа через зняте з ним інтимне відео

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Народний депутат від Прикарпаття Юрій Тимошенко розповів, як став жертвою шантажу. За його словами, одного дня до його неповнолітнього сина у друзі через соцмережі додалася старша красуня і почала із ним переписку.

«Тижні палкого і невинного листування, «любов до гробу» і спокусливі пропозиції того, про що мріє кожен хлопчик в юному віці. І, мабуть, в страшному сні моєму синові не приснилося б, що «кохана» записує все на відео з першої секунди. Потім одразу замість «коханої» з’явився до краю обурений старший чи то хлопець, чи то чоловік, що погрозами розповсюдження, шантажем і залякуванням почав вимагати зробити те чи інше неподобство на відео, а після цього обіцяв пробачити і все забути. А потім ботопотвора тижнями і місяцями безжалісно шантажувала мене і мою дружину», - розповів нардеп.

За його словами, він негайно звернувся у відповідні органи, але справа виявилася не такою легкою і простою.

«І ось, коли довкола потвори вже, здавалося б, коло замкнулося остаточно, наспіли дочасні вибори, заради яких то все, ймовірно, й робилося. І почалася розсилка фото і відео спочатку окремим і зовсім не випадковим коломиянам з метою заставити мене добре подумати, балотуватися чи ні (вже наперед називаючи мене в цій розсилці «колишнім» народним депутатом), бо далі буде ще гірше», - відзначив нардеп.

Він відзначив, що син постраждав саме через те, що у нього тато депутат, та ще й з надто твердими переконаннями.

Світлина від Юрія Тимошенка.

 

Світлина від Юрія Тимошенка.

Світлина від Юрія Тимошенка.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.