Голос-Інфо

A+ A A-

Відтепер у комунальному транспорті Франківська можна платити з гаманців Masterpass

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Франківську з’явився новий спосіб оплати проїзду у громадському транспорті – зі смартфона.

 Компанія Mastercard, всеукраїнська платіжна система Easy Рау та компанія JetBeep за підтримки Івано-Франківської міськради запустили рішення, з яким пасажири можуть розраховуватись онлайн за проїзди в автобусах міста за допомогою мобільного додатка EasyWallet Ua, інформує “Галка“.

Спеціальні bluetooth-зчитувачі, тобто датчики, якими оснащені наразі 42 автобуси “Електроавтотрансу”, розпізнають пасажирів зі смартфонами та встановленим додатком, щойно їх власники входять до автобуса. Після цього додаток надсилає сповіщення з пропозицією оплатити проїзд. Щоб придбати квиток, пасажиру достатньо лише обрати тариф та підтвердити оплату, «свайпнувши» сповіщення в EasyWallet Ua.

Також користувач може самостійно увійти в мобільний додаток та придбати квиток для проїзду: у головному меню обрати місто, тариф, спосіб оплати та підтвердити операцію. Після цього на екрані смартфона з’являється вікно про успішну оплату, а електронний квиток для проїзду зберігається в додатку. Перевізники самостійно визначають перелік доступних тарифів.

Квиток для проїзду в автобусі, придбаний у додатку, діє 30 хвилин і не вимагає додаткового сканування, компостування чи іншої валідації з боку пасажира. Таке обмеження часу встановили, аби люди не мали можливості пересідати з автобуса на автобус.

«Нам важливо розвивати сервіси, які зроблять громадський транспорт ще зручнішим для франківців. Зараз у комунальному транспорті ми використовуємо різні сучасні можливості оплати проїзду: смс-квиток, оплата банківською карткою тощо. Ціль — максимально зменшити готівковий потік у транспорті. Головне завдання – впровадити електронний квиток. Загалом місто робить неабиякий акцент на розвиток комунального транспорту в Івано-Франкіську”,- каже міський голова Руслан Марцінків.

Користування додатком є безкоштовним, а оплата проїзду онлайн зі смартфона не передбачає жодних додаткових комісій для пасажира: вартість квитка відповідає тарифам перевізника.

Додаток можна завантажувати за цим посиланням. До слова, за це розробники додатку дарують користувачам можливість п’яти безкоштовних поїздок.

42 автобуси з можливістю безготівкового проїзду курсуватимуть Франківськом за шістьма основними маршрутами:

27 Каскад- Пулюя

40 Каскад -Ас 3

41 Каскад-Онкодиспансер

49 АС 4 – Набережна

47 Вокзал – Черніїв

55 Крихівці – АС 2


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.