Голос-Інфо

A+ A A-

Закон про медичну реформу набуде чинності 30 січня

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Наприкінці 2017 року Президент України підписав закон, який впроваджує медичну реформу.

Закон № 2168-VIII "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" введений в дію з 1 січня 2018 року, а набере він чинності 30 січня 2018 року.

Медичну реформу планують впроваджувати поетапно. Зокрема, з 1 січня 2018 року - для первинної медичної допомоги, що передбачає надання консультації, проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, здійснення профілактичних заходів.

Первинну медичну допомогу надаватимуть лікарі загальної практики - сімейні лікарі, яких пацієнти зможуть обрати за власним бажанням, незалежно від місця реєстрації.

На цьому етапі буде введено в дію державний гарантований пакет медичної допомоги, який, до слова, ще не затверджений Кабміном. В цьому пакеті визначать перелік безкоштовних для пацієнтів послуг, досліджень та ліків, які покриватимуться за рахунок держбюджету.

Ще одним важливим етапом для старту медичної реформи є створення та запуск Національної служби здоров’я України, який в інтересах пацієнта оплачуватиме надані медичні послуги (коштом Державного бюджету в межах програми медичних гарантій).

Джерело: ukrainepravo.com

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.