Голос-Інфо

A+ A A-

Уряд розробляє новий регламент прийняття документів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Уряд розробляє новий регламент Кабінету Міністрів, що міститиме більш досконалий алгоритм прийняття рішень.

Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

«Ми працюємо над проектом нового Регламенту Кабінету Міністрів, щоб вдосконалити процедуру прийняття рішень», – сказав він.

За словами Міністра, чинна процедура прийняття рішень потребує вдосконалення. «Зараз цей процес відбувається так: відомство розробляє проект акту та надсилає його на погодження, у відповідь отримує правки та зауваження інших відомств. Чиновники працюють з вже готовим нормативно-правовим актом, і дискусія часто відбувається виключно між юридичними особами. Ми хочемо удосконалити цей механізм», – пояснив Олександр Саєнко.

Він також підкреслив, що саме від цього етапу напряму залежить якість урядового рішення. Кожна ініціатива має бути розроблена відкрито, пройти всі процедури аналізу політики, консультацій з основними учасниками того чи іншого ринку. Потім має відбутись політичний діалог, і тільки після цього починається етап розробки нормативно-правового акта.

«Я розраховую на його прийняття в першому кварталі 2018 року. Ми хочемо винести прийняття політичних рішень на перший план, а підготовку нормативно-правових актів зробити більш технологічним процесом, який буде здійснюватися в електронному вигляді, можливо, навіть в самому Секретаріаті Кабінету Міністрів або в Міністерстві юстиції. Як я говорив раніше, зараз міністерства узгоджують із зацікавленими відомствами вже готовий проект», – сказав Міністр.

Джерело: ukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.