Голос-Інфо

A+ A A-

Коморовський: Майбутнє безпеки Польщі залежить від долі України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Україна є ключем до Росії. У разі позитивних змін в Україні, Росія також змушена буде змінюватися у позитивному напрямі і менше згадуватиме про імперські амбіції.

Таку думку висловив президент Польщі Броніслав Коморовський у неділю під час передвиборчої зустрічі в місті Юзефув, інформує РАР.

“Україна є ключем до Росії. Якщо Україна втримає свою незалежність, Росія рано чи пізно змушена буде зосередитися на власній внутрішній політиці, на модернізації країни, на зростанні заможності своїх громадян”, - заявив Коморовський.

Він додав, що у разі успіху Росії в Україні Москва продовжить імперську політику і відбудовуватиме зони впливів, що є загрозою для Польщі.

“Сьогодні безпека Польщі і наступних поколінь вирішується через долю України: чи вона буде незалежною і утримає прозахідний курс, чи її втягнуть у східний курс”, - підкреслив Коморовський.

Він висловив думку, що Україна у перспективі має стати членом ЄС і разом з Польщею будувати безпечне майбутнє в Європі.

Як зауважив Коморовський, в польсько-українських відносинах не завжди “панувала ідилія”, часом історія була “кривавою” і в цьому винні обидві сторони. Водночас він наголосив, що з кожного польсько-українського конфлікту користь мав хтось інший – найчастіше Росія.

На його думку, Польща й Україна мають йти шляхом історичного примирення, як це зробили у міждержавних відносинах більшість країн Європи.

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.