Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 183
A+ A A-

Зміни до порядку видачі посвідчень водія

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Уряд привів низку нормативно-правових актів Кабінету Міністрів у відповідність до Закону України про вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості із сплати аліментів.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 76 внесено зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами щодо тимчасового обмеження у праві керування транспортними засобами.

Окрім того, зміни внесено до Правил перетинання державного кордону громадянами України та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Документом передбачено, що у разі пред'явлення довідки, виданої органом державної виконавчої служби, про наявність заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін та видача паспорта для виїзду за кордон, а також виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється без згоди другого з батьків.

Нагадаємо, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» встановлює, що боржників, які не платять аліменти понад 6 місяців, до моменту повного погашення боргу, зокрема, позбавлятимуть права виїжджати за кордон, керувати автомобілем і вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни.

Джерело: ukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.