Голос-Інфо

A+ A A-

Про механізм перевірки підстав для в’їзду в Україну

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Рада Нацбезпеки та оборони доручила Кабінету Міністрів України подати законопроект про удосконалення процедур та посилення контролю за набуттям громадянства України.

Про це йдеться на сайті РНБО.

Пропонується запровадити механізм попередньої перевірки підстав для в'їзду громадян держав міграційного ризику, у тому числі Російської Федерації, з використанням електронного повідомлення про намір відвідати Україну, вжити заходів з удосконалення механізму координації державної політики у сфері інтегрованого управління кордонами, контролю за перебуванням іноземців на території України та протидії нелегальній міграції.

Окрім того, Рада національної безпеки і оборони України підтримала проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» та запропонувала Президентові України внести його на розгляд Верховної Ради України.

Також Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозиції Національного банку України щодо продовження дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалась в березні 2018 року.

Джерело: ukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.