Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні назвали забороненими 8 російських книг

Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) розширив до 180 книг перелік видань, зміст яких спрямовано на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободу людини.
Як повідомляється на сайті Держкомтелерадіо в понеділок, перелік, зокрема, доповнено вісьмома російськими книгами – тепер у ньому 174 російських видань. Також у переліку – дві книги з окремих районів Донецької та Луганської областей і чотири – з України.
 
До списку внесені книги: «Без Криму Росії не бути! «Місце сили» всієї Руської Землі», «Народ-переможець. Зберігач Євразії», «Як Русь стала Супер-Державою. «Неправильна Імперія», «Золота Русь. Чому Росія не Україна?», «Як Золота Орда озолотила Русь. Міфи і правда про «татаро-монгольське Ярмо» (всі - Олексій Шляхторов), «Росія і Україна. Коли заговорять гармати...» (Олександр Широкорад), «Україна. Вибір віри, вибір долі. Двадцять років незалежності України – двадцять років боротьби за єдність Російської Церкви» (Кирило Фролов) і «Позивний «Вовкодав» (Георгій Савицький).
 
З повним переліком книг можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо.
 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.