Голос-Інфо

A+ A A-

Який бізнес найприбутковіший?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Найприбутковіший бізнес – будівництво, але не житла або офісних будівель, а туалетів.

Перше, про що ми думаємо почувши таке питання – комерція. Причому, в будь-якому її прояві – від продажу нафти і газу до торгівлі товарами першої необхідності та продуктами. Але виявилося, що все зовсім інакше. Найприбутковіший бізнес – будівництво, але не житла або офісних будівель, а туалетів.

У всякому разі, до такого висновку прийшли вчені з Університету ООН. У цій будівельній галузі прибуток становить близько 900% та в процентному відношенні набагато випереджає доходи від продажу природних ресурсів. Під час досліджень було проведено багато обчислень і зіставлень різних даних, і з'ясувалося, що приблизно третина населення розвинених країн не має можливості ходити в нормальний туалет, і пошуки вбиральні займають чимало часу. І це навіть з урахуванням того, що в європейських країнах делікатну проблему намагаються вирішити за допомогою закладів швидкого харчування – будь хто може зайти у вбиральню в Макдоналдсі або в якому – небудь кафе.
 
За підрахунками, для вирішення цієї проблеми європейськими країнами в найближчі п'ять років буде витрачено близько 40 мільярдів доларів. Про суму очікуваного прибутку статисти замовчують, але судячи по боротьбі, що розгорнулася між великими будівельними компаніями за право забезпечити міста туалетними кабінками, прибуток очікується нечуваний.
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.