Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

У соцмережах політична самореклама квітне буйним цвітом

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

До початку виборчої кампанії ще довго, адже офіційно виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня виборів, але Івано-Франківськ вже відчуває виборчий подих: кількість політичної реклами зросла в рази.

Варто сказати, що майже ніколи наші кандидати не балували виборців відвертою політичною агітацією. Цей продукт потрібно відповідно маркувати і він повинен мати чітко визначені ознаки: спонукати голосувати «за», або голосувати «проти» якогось з кандидатів. До того ж на передвиборчу агітацію накладаються певні обмеження. Інша справа – політична реклама. Спеціального терміну немає, форми – довільні, обмеження – умовні, порушення законодавства практично неможливе. Це спричиняло і доволі умовну класифікацію порушень виборчого законодавства: суворо кажучи більшість із зафіксованих в минулі виборчі кампанії Івано-Франківської області Комітетом виборців України порушень, які стосувалися обмежень ведення політичної агітації, такими не були через брак того самого визначального кваліфікуючого компонента – заклику голосувати, чи не голосувати. Сьогодні ми бачимо повторення тенденцій минулорічних кампаній: інформація про потенційних кандидатів та партії починає поступово заволодівати білбордами міста, телебаченням і радіо, Інтернет- і друкованими засобами масової інформації, і особливо соціальними мережами, де політична самореклама квітне особливо буйним цвітом

Не можна сказати, що такі публікації є фальстартом виборчої кампанії. Але для нас ці сплески активності є індикаторами намірів і задекларованим бажанням івано-франківських політиків продовжувати свої політичні кар’єри і балотуватися на новий строк, можливо, у раду іншого рівня.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.