Голос-Інфо

A+ A A-

Президент України підписав закон для дітей загиблих журналістів

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Петро Порошенко підписав закон про оздоровлення дітей журналістів, загиблих при виконанні обов'язків, за рахунок держбюджету.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який визнавав дітей журналістів, які загинули або яким встановлена інвалідність I групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, особами, які повинні оздоровлюватися та відпочивати за рахунок коштів державного бюджету.

Як повідмляється цієї середи на сайті президента України, П. Порошенко підписав закон про внесення змін до ст. 1 закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

"Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули при виконанні службових обов'язків; дітей, одному з батьків яких установлено інвалідність I або II групи", - сказано в повідомленні.

Закон пропонує включити у перелік дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, і відповідно мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів, дітей журналістів, які загинули при виконанні службових обов'язків; дітей, одному з батьків яких установлено інвалідність I або II групи.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.