Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

ГО Голос: Шевченко - всього лиш менеджер олігарха Коломойського

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Віталій Чорненький – народився в 1976 році в Угорниках. Закінчив угорницьку середню школу, згодом закінчив івано-франківське училище міліції. 1996-2001 роки працював слідчим в івано-франківському УМВС. В 2001 році звільнився з органів міліції за власним бажанням. З 2002 року займається підприємницькою діяльністю. Замісник голови громадського об’єднаня «Голос».Ростислав Гудзінський – дві вищі освіти (юрист та економіст). Працював в правоохоронних органах на посадах старшого начальницького складу, займав посаду начальника служби дільничник інспекторів івано-франківської області. У відставку пішов з посади начальника Тисменицької міліції. Голова громадського об’єднаня «Голос».

Спільно з групою однодумців Ростислав Гудзінський, Віталій Чорненький та Анрій Плахта в 2012 році створили Всеукраїнське об’єднання «Голос». Сьогоднішня наша розмова з Віталієм Чорненьким (ВЧ) та Ростиславом Гудзінським (РГ).

Як з’явилося ваше об’єднання?

ВЧ: В лютому 2012 року, в зв’язку з тим, що тоді в країні розцвітав, ріс і пах режим Януковича, режим донецьких, права людей досить сильно порушувались, ми (юристи за освітою) вирішили створити громадське об’єднанння «Голос». Для того, щоб озвучити свою думку ми зверталися до різноманітних ЗМІ, але, оскільки, це не мало вагомого ефекту, ми на раді всеукраїнського об’єднання «Голос» прийняли рішення про заснування власного ЗМІ – газети «Голос народу Івано-Фрвнківщини» (квітень 2012 року).

І що далі?

ВЧ: Заснували ми видання, заснували сайт «Голос інфо», через рік наша чисельність вже сягнула 900 чоловік. Наразі ми маємо представництва в 14 регіонах України.

РГ: Два вже відпало – Крим і Донецьк.

ВЧ: Ми перші в Івано-франківській області заснували всеукраїнське об’єднання. До цього такого не було. У нас суттєві представництва у Вінницькій, Житомирській областях. Суми, Тернопіль…

А яка мета вашої організації?

ВЧ: Мета – захист законних інтересів громадян.

В яких сферах?

ВЧ: В будь-яких сферах. Правозахисна діяльність, екологічний захист і т.п. Але головне наше завдання на сьогодні – захист законних інтересів громадян, боротьба з корупцією, чистка чиновницького складу.

Ну, так подєйкують, що ви «мєнтовська» організація. Як прокоментуєте?

ВЧ: Ми не є «мєнтовські». Ми створили свого часу Громадську раду при УМВС Івано-Франківська (при одіозному генералі Сало). Але вона була не дієва.

Коли розігнали студенський майдан, ми зібрали засідання при УМВС і в залі засідань (тоді вже міліцією керував Фелик) висловили недовіру керівництву правоохоронних органів країни – Захарченку, Пшонці й в той самий день на франківському майдані Ростислав Гудзінський зачитав наше звернення.

А що, дійсно, значимого ви зробили за час свого існування?

РГ: Багато чого зробили. Ми займаємося різноманітною роботою. Але хотілося б повернутися до тих закидів, що ми, мовляв, «мєнтовські». На даний час кількість колишніх міліціонерів в нашій організації складає п’ять-сім відсотків. Хоча, звичайно, засновниками організації, були, переважно, колишні міліціонери. А зараз в організацію входять громадяни різних категорій і чисельніість наша складає десь коло 2000 чоловік. Лише по області 800. Наші представники очолюють сільські ради, є депутати районних рад. У нас є представники серед аграрного бізнесу, серед науковців.

Що ми зробили? Захищали права сільських громад, рятували клуб і школу в Березівці, у Вільшаниці допомагали селянам. Ну, і, звичайно, приймали участь в Революції Гідності. Після революції разом з Самообороною, Правим сектором приймали участь в очищенні влади, допомагаємо, як волонтери, армії. За останні півтора року нашим об’єднанням передано допомоги армії на 250 000 гривень. В тому числі Правому сектору – 50 тисяч.

Це, скажемо, діяльність, яку загалу не видно. А зримі акції?

РГ: Зараз ми перейшли до акцій прямої дії. Ми проводимо акції протесту, журналістські розслідування. У нас хороша співпраця з профспілками в Україні. Нашим партнером являється профспілка працівників швидкої допомоги.

Ну і, наразі, ми перейшли до захисту політичних прав громадян. Це стосується як виборчих прав, так і економічних. Реформи в державі не відбуваються, керівник держави (Порошенко) самоусунувся, а керує державою Яценюк зі зраєю бандитів, які, фактично, грабують Україну. Ота відміна перевірок підприємницької діяльності, ініційована Яценюком, має одну мету – безконтрольно і безбожно красти ресурси держави.

А які політичні амбіції у вашого об’єднання?

ВЧ: На даний момент, наше об’єднаня є громадською організацією. А громадські організації, як відомо, участі у виборах не беруть.

Для чого ж тоді ці ваші сіті-лайти?

ВЧ: Сіті-лайти носять інформаційний характер.

РГ: Щоб люди думали за кого віддати свій голос. Наступні вибори будуть такі, яких ще не було – дуже брудними. А наші сіті-лайти є своєрідним зверненням до людей, щоб вони не змарнували свій голос. Їхній голос може змінити майбутнє, якщо він буде зважений, не проданий і т.д.

Тобто, ви участі у виборах брати не будете?

ВЧ: Ми ще не прийняли рішення, але закликаємо людей бути обачними.

РГ: Підтримувати певних кандидатів ми, звісно, будемо, адже ми не можемо стояти аж так осторонь. Тим більше, що серед членів нашого об’єднання є діючі депутати. Якщо не комуністи і не партія регіонів, то ми розглядаємо можливість підтримки.

ВЧ: Ми знаємо точно, кого ми не будемо підтримувати.

Кого?

РГ: Пана Шевченка. Ми слідкували за його діяльністю, слідкували за його палкими промовами… І це саме та ситуація, коли слово розходиться з ділом. І не тому, що ми не любимо пана Шевченка, а тому що, насправді, він нічого не зміг. І якщо він, не приведи Господи, буде обраний міським головою, то наше місто перетвориться на плацдарм для розгортання бізнес-імперії Коломойського. Певний час хвалили Коломойського, що він не дав розповзтися сепаратизму на територію Дніпропетровщини. Але Коломойський, насправді, захищав не Україну, а свої бізнесові інтереси. А Шевченко не є самостійним гравцем. Він просто менеджер в імперії Коломойського. Він буде виконувати виключно завдання цього банд-олігархічного угрупування. До речі, проти пана Шевченка неодноразово порушували кримінальні справи. За шахрайство, в тому числі. Було сім, чи вісім кримінальних проваджень проти нього. Став народним депутаттом і справи прикрили. І взагалі, «Укроп» почали з того, що назву вкрали, емблему вкрали. Тепер хочуть у нас вкрасти державу.

А за кого ще не можна голосувати?

РГ: Оппоблок, лівий блок, індустріальна партія, партія розвитку України, ну і, звичайно, той самий «Укроп», «Свобода».

Який вибір?

РГ: Вибір дуже складний. Ми, насправді, інформує за кого не потрібно голосувати. А от за кого голосувати… Українці повинні привчити політиків виконувати свої зобов’язання. Єдиний вихід – на виборах за них не проголосувати. Що ж до місцевих виборів, то є люди, яких ми готові підтримати, але ці люди ще не заявили про свою участь у виборах. За тиждень-два ми будемо вже знати, отоді й зможемо озвучити свою позицію підтримки кандидатів.

Розмовляв Володимир Мулик

Джерело: Версії

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.