Голос-Інфо

A+ A A-

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОСНОВНА БОРОТЬБА ЗА МЕРСТВО РОЗГОРНЕТЬСЯ МІЖ ПРЕДСТАВНИКОМ «УКРОПА» ТА ЕКС-МЕРОМ КАЛУША

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Основна боротьба на виборах мера в Івано-Франківську вібудеться між двома кандидатами-важковаговиками – Олександром Шевченком та Ігорем Насаликом.

Таку думку в рамках спецпроекту «ОБРАНІ» висловив івано-франківський політолог Олег Білоус, інформує «Слово і Діло».

«У нашому місті наразі вимальовується досить цікава ситуація. Адже є досить потужний кандидат від партії «Блок Петра Порошенка-Солідарність», екс-мер Калуша й чинний нардеп – Ігор Насалик. А також інший нардеп, якого підтримує «УКРОП» – Олександр Шевченко. І основна боротьба, як мені здається, точитиметься саме між ними», – говорить експерт.

Не слід, звичайно, виключати із виборчої боротьби й чинного міського голову Віктора Анушкевичуса.

Натомість, говорячи про те, на чому майбутні кандидати акцентуватимуть увагу в частині своїх передвиборчих декларацій і обіцянок, експерт зауважив, що в даному питанні буде проглядатись декілька тенденцій.

«З одного боку, це, звичайно ж, місцеві проблеми: комунальне господарство, дороги, тарифи. З іншого боку, матимуть свою вагу й глобальні теми: війна, АТО. Однак визначальним, думаю, буде все ж не це, а те, що зроблено кожним із кандидатів і наскільки дієві механізми реформування вони зможуть запропонувати», – переконаний політолог.

Щодо ключових тенденцій, які будуть присутні в позиціонуванні кандидатів, то тут, на думку Білоуса, варто відзначити те, що Шевченко – чинний депутат від міста, а тому має свою сталу електоральну базу.

Водночас Насалик іде із серйозним багажем, адже, як підкреслив політолог, у Калуші він запровадив достатньо реформ і якщо він буде акцентувати на цьому увагу, то зможе здобути за рахунок цього хороші електоральні позиції.

І таких аспектів, які впливатимуть на шанси кожного із кандидатів, більш ніж достатньо, а тому, на думку експерта, люди голосуватимуть не лише розумом, але й серцем.

Медіа

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.