Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Ігор Насалик планує зробити з Івано-Франківська історико-культурний центр України

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 12 жовтня відбулась прес-конференція кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська Ігора Насалика.

Спілкуючись з журналістами, Ігор Насалик розповів про свою роботу у Верховній Раді, а також - про перші кроки, які зробить на посаді міського голови Івано-Франківська, якщо буде обраний. Серед основних важливих кроків, які Ігор Степанович планує реалізувати в місті варто відзначити відновлення історико-культурної спадщини.

Надзвичайно важливим моментом в плані культурного розвитку міста Насалик будучи чинним народним депутатом вже розпочав активну роботу щодо створення в Івано-Франківську Пантеонів Слави та переховати усіх всесвітньо відомих творців української історії в нашому місті, таких як: Євген Коновалець, Степан Бандера, Іван Мазепа та інших.

"Без шанування та знання свого минулого - у нас немає майбутнього, чому усі ці особистості поховані у різних країнах світу, ми маємо пишатись та знати свою історію, і всі хто творив цю історію мають бути перепоховані на їхній рідній землі, тому вважаю необхідним втілити цю програму в життя" - розповів Ігор Степанович.

"У мене вже є напрацювання в цьому плані, які стосуються перемовин з іноземними партнерами України, та головою МЗС України Павлом Клімкіним, який як і Президент України повністю підтримують цю ідею, та сприяють її створенню саме в Івано-Франківську" - підсумував Ігор Насалик.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.