Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

7 причин проголосувати за Ігоря Насалика

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська Ігор Насалик представив увазі виборців свою передвиборчу програму. 7 причин проголосувати за Ігоря Насалика - кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська.

1.Медицина має бути сучасною та безоплатною! Ніяких більше "благодійних внесків" на ремонт чи зарплати в лікарнях. Достойний рівень зарплат медичних фахівців має бути запезпечений міським бюджетом.


2.Освіта має бути доступною для всіх і давати реальний результат! Вчителі і адміністрація шкіл займаються виключно учбовим процесом, не витрачаючи час на пошук коштів серед батьків. Робота освітян гідно фінансується містом, а учні з найкращими результатами на державних олімпіадах отримують стипендії. Перед закладами освіти ставляться конкретні цілі щодо успішності в загальнонаціональному рейтингу.

3.Житлово-комунальне господарство буде оновлено!
Настав час розпрощатися з радянськими комунікаціями. Модернізація інфраструктури автоматично означає зниження витрат на комунальні послуги та підвищення їх якості.

4.Молодіжні та спортивні проекти стануть пріоритетом для влади! Молоде покоління має розвивати свої здібності та таланти в рідному місті та демонструвати їх на міжнародному рівні. Місто бере на себе організацію та фінансування роботи закладів та педагогів.

5.Успіх міста неможливий без культури! Ідентичність Івано-Франківська та його жителів грунтується на величезній культурній традиції. Ми маємо показати світу наші здобутки в мистецтві та підтримувати нові покоління митців - що призведе не тільки до соціального ладу, але й до економічного росту.

6.На місто чекають структурні інвестиції! В Івано-Франківську буде реалізовано масштабну програму термоізоляції комунальних будинків, в якій фінансова складова з боку громадян не перевищуватиме 15%. Левову частку витрат понесе міський бюджет разом із грантом Європейського банку реконструкції та розвитку.

7.Чіткий термін виконання цієї програми - 30 місяців!

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.