Голос-Інфо

A+ A A-

Переселенцям пояснили, як проголосувати на виборах Президента

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У межах правопросвітницької кампанія «Я маю право голосу!» випущена листівка «Як внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах Президента України?».

Про це йдеться на сайті Координаційного центру з безоплатної правової допомоги.

У ній міститься інформація – як тимчасово змінити місце голосування, які потрібні для цього документи, де можна пересвідчитися у зміні виборчої адреси тощо. Листівка надрукована накладом 50 тис. примірників та надіслана до регіональних та місцевих центрів з надання БВПД.

Наразі працівники системи БПД розповсюджують її під час правопросвітницьких заходів.

Зазначимо, за підтримки Ради Європи видано також шість листівок з інфографікою: «Включення у списки виборців на закордонних виборчих дільницях», «Голосування виборців за місцем перебування», «Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси», «Порядок включення до списку виборців», «Участь у роботі виборчої комісії», «Способи оскарження порушень виборчих прав». Ці матеріали розміщуються у соціальних мережах системи БПД та партнерів.

«Місцеві центри з надання БВПД працюватимуть у день виборів, 31 березня. Якщо людина вважає, що її виборчі права порушені, вона має їх захищати. Фахівці системи БПД можуть допомогти у підготовці скарги. Громадяни, які мають право на БВПД, можуть скористатися такою допомогою для оскарження порушень виборчих прав у суді», – зазначив Олексій Бонюк.

Отримати правову інформацію можна за безкоштовним номером 0 800 213 103, а також завітавши на довідково-інформаційну платформу «WikiLegalAid» (wiki.legalaid.gov.ua).

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.