Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Які два ляпаси Кремлю дала Україна цього тижня

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Український політолог Кирило Сазонов висловив думку про те, що Україна дала «два відчутні ляпаси Кремлю».

Перший з них – це введення українським урядом мораторію на виплату «боргу Януковича» Російській Федерації. Другий – висновок Єврокомісії, що Україна без будь-яких застережень та додаткових умов виконала усі необхідні умови для введення безвізового режиму.

За словами політолога, усі «крики» Кремля про дефолтну ситуації в Україні через заяву Яценюка щодо введення мораторію на борг перед РФ, не «мають ніякого значення». Він переконаний, що з МВФ ще раніше було все прораховано та узгоджено.

Тому з упевненістю можна заявити, що в цьому питанні в України усе в порядку. Політолог вважає, що Російській Федерації не залишається більше нічого, як домовлятись про виплату «боргу Януковича» на умовах України. «Вже пробують. Однозначно це перемога», – зазначив Сазонов.

Як повідомляє Преса України, другою перемогою політолог назвав близьку перспективу введення між Євросоюзом та Україною безвізового режиму. Адже Україна виконала всі умови від Єврокомісії. «Вона на початку року дасть рекомендацію Раді Євросоюзу щодо законодавчих змін. І усе це всупереч всім цим щирим і «хором по команді» завиванням на тему: «Нас там не чекають» і «Будемо реалістами – в дуже віддаленій перспективі». Все зроблено та зафіксовано на папері. Безвізовий режим раптом став реальністю в короткостроковій перспективі»,- розповів політолог.

Він висловив свою позицію, що такі дві перемоги нашої країни стали ляпасами владі Російської Федерації. При цьому він нагадав, шо Україні довелось витратити багато часу на підготовку. «На публічну дискусію з РФ і МВФ і на кулуарні переговори з фінансистами Євросоюзу і США, з політиками цих країн. Які умови і аргументи йшли в хід – за кадром», – резюмував політолог.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.