Голос-Інфо

A+ A A-

Уряд ліквідував економічний підрозділ Нацполіції

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На засіданні Кабінету міністрів прийняли рішення про створення структури з розслідування фінансових злочинів.

У понеділок, 2 вересня 2019 року, на засіданні Кабінету міністрів було прийнято рішення про ліквідацію економічного підрозділу Національної поліції. Про це під час брифінгу повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Поліція більше не має права просто так втручатися в діяльність бізнесу! Сьогодні ми ліквідували цей підрозділ, який займався розкриттям економічних злочинів. Тому що ця одіозна структура не захищала бізнес, а систематично заважала йому працювати. Найчастіше через суд отримували постанову на проведення слідчих дій і починали обшук: витягували з офісу комп'ютери, бухгалтерію, а з каси гроші та документи», — сказав він.

Гончарук додав, що замість ліквідованого департаменту буде створена структура для розслідування фінансових злочинів, куди зможуть прийти на роботу порядні та чесні працівники.

«Після ліквідації департаменту перерозподілимо потрібні функції на інші структурні підрозділи Національної поліції. Найближчим часом ми очікуємо, що парламент підтримає проєкт рішення про створення нового органу, який буде займатися питаннями економічних злочинів. Ліквідація департаменту не закінчиться простою зміною вивісок, а буде використана для реформування підрозділів Нацполіції. Якщо в системі є чесні та професійні люди, які доведуть, що не брали хабарі та готові працювати для держави — вони матимуть таку можливість», — підкреслив прем'єр-міністр.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.