Голос-Інфо

A+ A A-

У Польщі хочуть відгородитися від України стіною

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Польщі пропонують збудувати стіну на польсько-українському кордоні. Польскі депутати вважають, що споруда допоможе зупинити потік біженців. Про це повідомляє Польське Радіо 

Представники «Національного руху», які потрапили до Сейму зі списку партії «Кукіз’15» переконують, що на польсько-українському кордоні необхідно поставити стіну, яка захищатиме від напливу нелегальних іммігрантів. За їхніми підрахунками, вартість будівництва такої стіни склала б приблизно 225 мільйонів злотих, тобто близько 55 мільйонів доларів.

Депутат партії «Кукіз’15» з «Національного руху» Сильвестер Хрущ оцінив у четвер на прес-конференції в Сеймі, що навесні, через польсько-український кордон, імовірно, відкриється коридор нелегальної міграції. Тому, на погляд депутата, - «Польща повинна бути готовою поставити стіну проти хвилі біженців».

За повідомленнями польських та німецьких ЗМІ, створюється новий канал для нелегальної міграції. Після ущільнення угорсько-сербського кордону, новий маршрут мав би прямувати через Болгарію, Румунію, Західну Україну і Польщу.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.