Голос-Інфо

A+ A A-

Мобілізацію можуть відкласти - Турчинов

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

У нас березень місяць є контрольним місяцем для прийняття рішення щодо мобілізації.

Якщо ми побачимо, що зростання кількості контрактників відбувається достатньою мірою, щоб забезпечити на необхідному рівні чисельність нашої армії, то ми будемо не поспішати з мобілізацією і тримати її як резерв на випадок активізації агресії з боку РФ", - пояснив секретар РНБО.

За його словами, українська влада прагне до того, щоб основну частину армії становили військовослужбовці, які проходять службу за контрактом.

"Для нас дуже важливо мати сильну боєздатну армію, готову перемагати. І, безумовно, основна частина цієї армії повинна воювати на професійній основі. Чим вище саме професійна складова, тим ефективніше діють війська. Це – аксіома, і я думаю, що ніхто з цим сперечатися не буде", - заявив секретар РНБО в інтерв'ю агентству.

За словами Турчинова, заради підвищення кількості професійних військових в армії українська влада пішла на значне збільшення оборонного бюджету у 2016 році. Завдяки цьому різко збільшилася кількість охочих підписати контракт.

Турчинов також заявив, що призов на строкову службу в армію є "додатковим резервом".

"Додатковий резерв, який у нас є – це також наші призовники, молодь, яка у нас призивається на строкову службу в армію. Але тут тверда установка – призовники не служать в зоні АТО. Генштаб і Міноборони чітко цього принципу дотримуються", - наголосив він.

Секретар РНБО запевнив, що демобілізація відбудеться точно у встановлені терміни.

"Наше завдання, щоб більшість демобілізованих бійців замінили професіонали, тим самим посилюючи, а не зменшуючи бойовий потенціал нашої армії", - заявив Турчинов.
Матеріал:НВ

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.