Голос-Інфо

A+ A A-

Російський націоналіст просить Міжнародний трибунал в Гаазі розслідувати злочини Путіна

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Голова організації націоналістів «Комітет «Нація і свобода» Володимир Басманов (справжнє прізвище – Поткін) звернувся в Міжнародний трибунал в Гаазі з вимогою розслідувати злочини Президента Російської Федерації (РФ) Володимира Путіна. 

Про це в понеділок, 21 березня, передає Каспаров.ги, пише www.business.ua

Своє звернення пан Басманов направив 15 березня на ім'я прокурора Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда та заступника прокурора Джеймса Стюарта. Позивач просить прокурорів ініціювати міжнародне розслідування відносно Володимира Путіна за фактом вчинення ним військових злочинів і злочинів проти людства на території Великобританії, РФ, України і Сирії. Він звинувачує Президента РФ в організації переслідувань і вбивств опозиціонерів, правозахисників і журналістів, а також у створенні диктатури, заснованої на страху репресій і систематично застосовуються тортури і викрадання.

Організація опозиційно налаштованих націоналістів на чолі з Басмановым бере активну участь у протестах проти політики Путіна. Раніше Басманов був одним з лідерів етнополітичного об'єднання «Русские», забороненого в даний час в Російській Федерації.

Міжнародний кримінальний суд в Гаазі був заснований в 2002 році після введення в силу Римського статуту про кримінальне право для переслідування окремих осіб, обвинувачених у жорстоких злочинах проти людства і військових злочинах і геноциді. Суд приймає до розгляду лише справи, в яких національні системи правосуддя не можуть (або не хочуть) засуджувати підозрюваного. Також можна потрапити під суд за постановою Ради безпеки ООН. РФ відмовилася ратифікувати Римський статут і визнавати юрисдикцію цього суду

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.